aboutus

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd.

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: Na-View
تعداد کارمندان: 1000~1500
فروش سالانه: 1000000-2200000
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

گوانگدونگ Na-View International در سال 2015 تاسیس شد ، واقع در استان ساخت معروف - گوانگدونگ و دفتر در مرکز تجارت مرفه FOSHAN ، ما یک شرکت محلی جوان ، پرانرژی و قدرتمند هستیم.ما چهار کارخانه فیزیکی داریم ، شرکت گوانگژو Jinao Jiaju Zhipin ، با مسئولیت محدود ، شرکت مصالح ساختمانی Foshan Nanhai Fanhao ، با مسئولیت محدود ، شرکت مصالح ساختمانی Foshan Nanhai Shengfeng ، با مسئولیت محدود ، Yinchuan Jingpeng Decoration Co.، Ltd.ما در تجارت بازرگانی برای مصالح ساختمانی و محصولات مرتبط تخصص داریم ، مجوز صادرات خود را داریم که توسط دفتر بازرگانی شهر فوشان تأیید شده است.

ما تمرکز خود را بر قلمرو تجارت جهانی قرار داده و خدمات پشتیبانی یک مرحله ای جامع را برای همه مشتریان ایجاد می کنیم.اداره کل فرآیند از تولید محصولات ، صادرات ، ترخیص کالا از گمرک تا تحویل ، به منظور کمک به مشتری خود در صرفه جویی در وقت و هزینه ، ما یک بستر یک طرفه تأمین منابع و تجارت تشکیل می دهیم.
شرکت تابعه گوانگدونگ Na-View International بزرگترین پایگاه تولید حرفه ای است که به تولید سقف های آلومینیومی، پانل های دیواری پرده آلومینیومی، پانل های لانه زنبوری آلومینیومی، صفحه راه راه ، و شکل گرفته است مواد دکوراسیون ساختمان آلومینیوم.از زمان تأسیس شرکت ، ما اصرار داریم که "اعتبار سنگ بنای ماست ، کیفیت زندگی ماست ، همه چیز به تقاضای واقعی مشتری بستگی دارد" این سیاست را برای کار با شرکت ما ، با مقایسه اعتبار ، محصولات ، خدمات ، پشتیبانی اولیه و مفهوم خدمات سفارشی به در هنگام تهیه مواد اولیه به مشتری کمک کنید تا انتخاب خوبی داشته باشد ، با احترام قیمت رقابتی و خدمات کامل پیش فروش و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهیم.محصولات ما قبلاً گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 و گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001: 2004 را تصویب کرده اند ، یک سیستم کنترل کیفیت دقیق در زمان واقعی برای اطمینان از مدیریت عملیات تولید دنبال می شود ...

تاریخ

شرکت گوانگدونگ Na-View Commercial Investment Co. ، Ltd. با چهار کارخانه موجودیت ، متخصص در پانل های دیواری چرمی ، سقف های روکش آلومینیوم و سایر مصالح ساختمانی است.


شرکت ما دارای تجربه گسترده ای در پروژه های همکاری گسترده ، مانند شانگهای ، جیانگ سو ، ژجیانگ و سایر مراکز خرید محلی ، مدارس و مرکز نمایشگاه برای نصب دیوارها و سقف کاذب است.تیم حرفه ای ما و محصولات با کیفیت بالا از نیروی سخت مورد توجه گسترده ای در عربستان سعودی ، نیجریه ، هند ، پاکستان و جاهای دیگر قرار گرفته اند و همکاری در زمینه برنامه های مهندسی وجود دارد.


ما بر ایجاد یک سرویس پشتیبانی یک مرحله ای جامع برای مشتریان تأکید می کنیم ، ما یک سری اکسپرس صادراتی مانند تولید کالا ، صادرات ، ترخیص کالا از گمرک ، تدارکات و سایر فرایندها را خواهیم گرفت.

 

سرویس

ما بر حوزه تجارت جهانی تمرکز داریم و خدمات پشتیبانی یک مرحله ای جامعی را برای همه مشتریان ایجاد می کنیم.اداره کل فرآیند از تولید محصولات ، صادرات ، ترخیص کالا از گمرک تا تحویل ، به منظور کمک به مشتری خود در صرفه جویی در وقت و هزینه ، ما یک بستر یک طرفه تأمین منابع و تجارت تشکیل می دهیم.


شرکت تابعه گوانگدونگ Na-View International بزرگترین پایگاه تولید حرفه ای است که به تولید پانل های دیواری چرم سه بعدی ، پانل های دیواری MDF شخصی سازی ، تخته کف زدن ، پارچه دیواری ، خط قاب چند منظوره و غیره محصولات خانگی تزئینی نرم اختصاص دارد.ما همچنین سقف های آلومینیومی ، پانل های دیواری پرده ای آلومینیومی ، پانل های لانه زنبوری آلومینیومی ، تخته موج دار ، سقف سری تیتانیوم ، سقف آلومینیوم یکپارچه و مواد تزئینی ساختمان آلومینیوم به شکل

 

از زمان تاسیس شرکت ، ما اصرار داریم که "اعتبار سنگ بنای ماست ، کیفیت زندگی ماست ، همه چیز به تقاضای واقعی مشتری بستگی دارد" این سیاست را برای کار با شرکت ما ، با مقایسه اعتبار ، محصولات ، خدمات ، پشتیبانی اولیه و مفهوم خدمات سفارشی به در هنگام تهیه مواد اولیه به مشتری کمک کنید تا انتخاب خوبی داشته باشد ، با احترام قیمت رقابتی و خدمات کامل پیش فروش و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهیم.

 

محصولات ما قبلاً گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 و گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001: 2004 را تصویب کرده اند ، یک سیستم کنترل کیفیت دقیق در زمان واقعی برای اطمینان از مدیریت عملیات تولید دنبال می شود ...

تیم ما

شعار ما:
تحمل تنوع ، تحسین جهانیان!

آرزوی ما:
گوانگدونگ Na-View International برای ایجاد دهکده جهانی از سیاست ملی اینترنت + تفکر و سیاست "یک کمربند یک جاده" پیروی می کند.ریشه در چین و سرویس دهی به بازار جهانی ، بهترین تلاش ما را برای ایجاد مارک های تجاری مشهور در سطح جهانی و تبلیغ ساخت MADE IN CHINA به هر گوشه دنیا مانند نور ستاره ها دارید.

ماموریت ما:
مصمم به ایجاد یک مارک جهانی از صنعت حفاظت از محیط زیست چین

احساس ارزشمندی ما:
مردم گرا ، صنعت در خدمت کشور ، Sagacity و Enterprise ، کمک به جامعه است

اطلاعات تماس